x

Kolejna edycja festiwalu Smakuj Trójmiasto

Kategoria: Wydarzenia - otwarte

Już 22 października aromaty orientalnej kuchni uniosą się nad gdańskim Garnizonem Kultury. W Starym Maneżu odbędzie się azjatycka edycja Smakuj Trójmiasto - jednego z najpopularniejszych trójmiejskich festiwali kulinarnych.

Miłośnicy orientalnych smaków będą mogli zagłębić się w potrawach kuchni indyjskiej, japońskiej, tajskiej, wietnamskiej i innych. Najlepsze trójmiejskie i warszawskie restauracje przygotują różnego rodzaju nudle, ryże, owoce morza i wszelkie specjały, jakie oferuje dalekowschodnia kuchnia. Wielbiciele ramenu, zupy pho, sushi czy sajgonek z pewnością nie będą mogli narzekać na brak wyboru. Oczywiście nie zabraknie też orientalnych słodkości.

Oprócz gotowych do zjedzenia dań, podczas wydarzenia będzie można kupić także oryginalne produkty takie jak herbaty, sosy i przyprawy, designerskie gadżety, ręcznie robione miski, talerze i talerzyki zdobnictwem nawiązujące do kultury dalekiego wschodu, a ponadto również produkty partnera festiwalu - TaoTao i Vifon.
Dzięki różnorodności proponowanych specjałów każdy znajdzie coś dla siebie – prawdziwe ucztowanie czeka zarówno wielbicieli owoców morza czy mięs, jak i osoby będące na diecie bezglutenowej, roślinnej i innych.

Jak zwykle na Smakuj Trójmiasto nie zabraknie porywających dyskusji i prelekcji, pokazy i degustacje pozwolą Wam poznać tajemnice azjatyckiej kuchni, a nagrody konkursowe poszerzą uśmiechy. Na scenie Starego Maneżu rozgorzeją rozmowy na temat:
- nieodkrytych owoców Azji /Owoce Do Biura/
- sztuki kiszenia i fermentacji /Zakwasownia/
- najostrzejszych smaków Azji /Bollywood Lounge/
- bento: japońskiego lunchboxa /Dom sushi/
- drzewka bonsai w słoiku /Flora muzyka/
- Travelling with Taste /Poland by Locals/
Wszystko lepiej smakuje i bardziej cieszy w wyjątkowym towarzystwie, więc swój udział w festiwalu zaplanujcie z całą rodziną i przyjaciółmi. Do zobaczenia.

KIEDY?
22 października 2017
11:00 - 19:00

GDZIE?
Stary Maneż
Gdański Garnizon Kultury
ul. Słowackiego 23

WSTĘP
Kosz zakupu biletu wstępu to 10 zł*. Dzieci i młodzież do lat 17 zapraszamy bezpłatnie.
* płatność tylko gotówką

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/131183067474050/

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Food Service Summit 2019 - relacja II
Food Service Summit 2019 - relacja
Food Service Summit 2019 - Nabo, Talerzyki
więcej