x

Nowość od firmy Tork

Kategoria: Twój biznes - oferta    05.09.2017

W miejscach o dużym natężeniu ruchu np. na stadionach, lotniskach, w centrach handlowych, łazienki są często zatłoczone i brudne, a ich utrzymanie w czystości stanowi duże wyzwanie. Aby zapobiec tego rodzaju problemom, Tork opracował nowy system do wycierania rąk - Tork PeakServe®

Informacja prasowa, 4 września 2017

To system niekończących się ręczników, idealnie sprawdzający się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Nowy system łączy nieosiągalną dotychczas wydajność z unikalnym sposobem dozowania ręczników. Dzięki nowej technologii zarządzający obiektami będą w stanie obsłużyć nawet o 250% więcej gości i upłynnić ruch w łazience.

Duże grupy ludzi znacząco eksploatują łazienki oraz ich wyposażenie. Mydło i papier szybko się kończą, a ekipy sprzątające z trudem nadążają ze sprzątaniem. Najnowsze badania pokazują, że brudne i zatłoczone łazienki to największy problem dla gości przebywających w miejscach o dużym natężeniu ruchu - ponad 70% respondentów niemiło wspomina wizytę w łazience, a 25% stara się w ogóle unikać łazienek w takich miejscach.


“W miejscach o dużym natężeniu ruchu panuje zasada: im więcej ludzi tym lepszy biznes. Satysfakcja gości to cenna waluta, a wygląd łazienki ma na to bezpośredni wpływ. Badania pokazują, że co trzecia osoba unikająca korzystania z łazienki jednocześnie ogranicza ilość spożywanego jedzenia i picia. Takie podejście może mieć negatywny wpływ na prowadzoną działalność, ponieważ licznie odwiedzane miejsca często czerpią duże zyski ze sprzedaży przekąsek i napojów”, twierdzi Wioletta Broda, Senior Product Manager, SCA.

Osoby zarządzające obiektami muszą zadbać również o płynny przepływ gości korzystających z łazienek. Do niedawna kierownicy obiektów mogli wybierać między ręcznikami w roli o wysokiej wydajności a ręcznikami składanymi, które można było łatwiej uzupełniać. „Skorzystaliśmy z obu możliwości i połączyliśmy to, co w nich najlepsze tworząc rewolucyjną hybrydę. Ktoś może pomyśleć, że chodzi tylko o suszenie rąk, w rzeczywistości mówimy o najważniejszej innowacji w tej dziedzinie na przestrzeni ostatnich 20 lat - goście na pewno zauważą różnicę”, dodaje Wioletta Broda.

Kilka ważnych faktów na temat Tork PeakServe®:

    Największa wydajność na rynku – w jednym dozowniku mieszczą się 2132 ręczniki

    Jedno ładowanie dozownika wystarcza do obsługi ponad 1000 osób (co odpowiada np. pasażerom 20 autokarów)

    Korzystanie z ręcznika zajmuje 3 sekundy (aby wysuszyć ręce za pomocą suszarki do rąk potrzeba co najmniej 10 sekund)

    Opatentowana technologia gwarantuje łatwe i bezproblemowe dozowanie zawsze po jednym ręczniku

    Wymiana wkładu trwa dwa razy krócej, a uzupełnianie jest możliwe w dowolnym momencie
Wyniki badań dotyczących łazienek o dużym natężeniu ruchu:


    71% odwiedzających ma nieprzyjemne doświadczenia w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. 28% twierdzi, że często (lub zawsze) jest to niemiłe doświadczenie

    42% respondentów twierdzi, że niemiłe doświadczenia w łazienkach miały również negatywny wpływ na ogólną satysfakcję z imprezy, w której uczestniczyli

    4 na 10 osób opowiada znajomemu lub komuś z rodziny o nieprzyjemnych doświadczeniach w łazience (4% osób opisuje swoje doświadczenia w mediach społecznościowych)

    Brudne i zatłoczone łazienki to jeden z najczęstszych problemów wśród gości biorących udział w wydarzeniach i imprezach masowych. Najczęstszym powodem niechęci do korzystania z łazienek w miejscach publicznych jest obawa przed brudem (37%). Ważną kwestią jest także czas. Respondenci najbardziej obawiają się, że będą zmuszeni zbyt dużo czasu spędzić w łazience i ominie ich to co najważniejsze

    Jedna trzecia (32%) gości stara się mniej jeść i pić, aby uniknąć wizyty w łazience

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Purée Ponthier od Bidfood Farutex

18 - tyle intensywnych smaków owocowych purée francuskiej marki Ponthier znalazło się w ofercie Bidfood Farutex.

ŚWIEŻE POWIETRZE

Jak pozbyć się uciążliwego zapachu na restauracyjnym zapleczu, dbając tym samym o komfort pracowników i gości? Przedstawiamy wybór okapów oraz systemów wentylacyjnych i doradzamy: co należy wziąć pod uwagę i jak wybrać ten optymalny do swojego lokalu.

ORZEŹWIENIE NA MIEJSCU I NA WYNOS

Pogoda się poprawia - nadchodzi czas na chłodzące, orzeźwiające napoje. Ciekawy asortyment oryginalnych soków, koktajli czy lemoniad to istotny element wiosenno-letniej oferty wielu lokali. Zwłaszcza gdy zadba się o ich jakość i odpowiednie opakowanie, można wyróżnić się na tle konkurencji.

UGOTUJ TO NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Jeszcze do niedawna gotowanie na zewnątrz kojarzyło się z niewielkim grillem, składającym się z rusztu i misy. Jednak czasy się zmieniły i urządzenia do gotowania na świeżym powietrzu stały się narzędziami do gotowania wszystkiego, co dusza (i gość) zapragnie.

Nowy, modułowy system franczyzowy Fit Cake

Fit Cake opracowało trzystopniowy system franczyzowy, który pozwala na założenie własnej kawiarni z kapitałem już od 19 tys. zł. To interesująca opcja dla osób, które poszukują nowej drogi zawodowej.

Rynek Hotelarski 2019

Inwestycje hotelowe w Polsce rozwijają się niezwykle prężnie. Za taki obrót spraw odpowiedzialne jest w znacznej mierze zwiększone zainteresowanie naszym krajem ze strony turystów.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna ekspozycja i zatowarowanie restauracji

Dbanie o odpowiedni kontakt wizualny, zagwarantowanie priorytetu produktom najważniejszym z punktu widzenia klienta, dyskretne oznakowanie jakości oferty to droga, która doprowadzi do zwiększenia sprzedaży i zysków.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej