x

Masterchef For Dogs

Kategoria: Wydarzenia - otwarte    22.08.2017

Już 26. sierpnia w Poznaniu odbędzie się 13. edycja wydarzenia.

To charytatywna akcja kulinarna na rzecz bezdomnych zwierząt z udziałem szefów kuchni z całego kraju. Tym razem MC4D odbędzie się na terenie Restauracji Sarbinowska w Poznaniu pod hasłem "MC4D-Piknik Na 4 Łapy". W wydarzeniu wezmą udział m.in.: Patryk Dziamski, Bartek Witkowski czy Liliana Filipiak. Jak zawsze będzie można skosztować potraw mięsnych i warzywnych w zamian za dary dla bezdomnych zwierząt.

Dodatkowo każdy kto przyniesie prócz darów wejściowych puszki z kocią karmą czy żwirek naostrzy swoje noże u Pana Ostrego, a dzieci wezmą udział w warsztatach kulinarnych i do ich dyspozycji dostępny będzie plac zabaw.

Najbardziej potrzebne są karmy kocie i żwirki dla kotów. Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Gaju/Śrem.

Autor tekstu: ( red. )

Zobacz także

Debiut przewodnika Michelin dla Słowenii

Ukazał się przewodnik Michelin w całości poświęcony Słowenii. To mały kraj z zaledwie 2 milionami mieszkańców, ale już w pierwszej edycji przewodnika wyróżniono 52 restauracje, w tym jedną dwugwiazdkową i pięć jednogwiazdkowych.

Kolejna edycja Terra Madre Salone del Gusto

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-24 września w Turynie.

Neo(N) Bistro - pop’upowa restauracja na Nocnym Markecie

Wrzesień na warszawskim Nocnym Markecie zapowiada się interesująco. Rusza pop’upowa restauracja Neo(N) Bistro, która czynna będzie w każdy wrześniowy czwartek od godziny 18. Co tydzień inny znany kucharz zaskoczy gości swoją propozycją zasiadanej kolacji pod gwiazdami.

Finał II Ogólnopolskiego Festiwalu Kulinarnego "Gęsina nie tylko na św. Marcina"

19 lipca 2017 r. odbyła się gala finałowa drugiej edycji tego kulinarnego święta.

Wspólny stół obejmujący całą Polskę

4 czerwca obchodzić będziemy 30 rocznicę pierwszych wolnych wyborów po II wojnie światowej. Z tej okazji dziennikarka Katarzyna Bosacka stworzyła ogólnopolską akcję "Menu Wolności". Celem jest wspólne, radosne świętowanie daty, która przyniosła wolność w Polsce.

Bar Warmut świętuje drugie urodziny

To już dwa lata, odkąd działa warszawski Warmut przy Marszałkowskiej 45/49, popularyzując kulturę picia wermutu. Z tej okazji ekipa baru zaprasza w weekend między 18 a 20 września do świętowania - zabierze was na wakacje last minute w Śródmieściu Południowym.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak budować kartę napojów w restauracji typu fine dining?

Fine dining, jak sama nazwa wskazuje, polega na dostarczeniu gościom restauracji doświadczenia gastronomicznego na bardzo wysokim poziomie.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej