x

Wystawa win hiszpańskich już we wrześniu

Kategoria: Wino    23.08.2016

27 września br., po raz dwunasty odbędzie się Wystawa Win Hiszpańskich. Swoją ofertę zaprezentują nowe, nieobecne na polskim rynku hiszpańskie winnice oraz polscy importerzy win hiszpańskich.

Tego dnia będzie można spróbować 300 gatunków win z Hiszpanii. Pojawia się lubiane klasyki - białe Albariño i Verdejo oraz cenione czerwone Tempranillo, Mencía i Bobal, jak również Moskatele i Sherry. Poza tym swoją ofertę zaprezentują  nieobecne na polskim rynku hiszpańskie winnice oraz polscy importerzy. 

Na zaproszenie Ambasady Hiszpanii wystawę odwiedzi Maria Antonia Fernández  Daza - osobowość w hiszpańskim świecie wina, wieloletnia winiarka w bodedze Marqués de Cáceres, prezydent Rady Regulującej Regionu Rioja oraz sędzina Decanter World Wine Awards.

Podczas Wystawy odbędą się dwie degustacje komentowane, seminarium poświęcone enoturystyce w Hiszpanii oraz warsztaty gotowania m.in. paelli. Impreza jest przeznaczona dla osób profesjonalnie związanym z winem, importerów i przedstawicieli branży HoReCa. Do uczestnictwa konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Wystawa odbędzie się w Warszawie (Forteca, ul. Zakroczymska 12, g. 12-18). "Food Service" jest patronem medialnym wydarzenia.


Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

SYSTEMY MOTYWACYJNE A WZROSTY SPRZEDAŻOWE W KATEGORII NAPOJÓW

W poprzednich artykułach omawiane były tematy istotne dla wzrostu sprzedaży i zysków kategorii napojów. Szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, dlaczego kwestią fundamentalną jest inwestowanie w szkolenia dla zespołu, jak dopasować napoje do potraw, jak wyceniać napoje, omawialiśmy nadchodzące trendy.
więcej

Video

Ruch to zdrowie, ale pamiętaj o bezpieczeństwie
Zespół stresu pourazowego – jak zadbać o swoją przyszłość ?
Społeczna odpowiedzialność – myśl o innych
Techniki relaksacji – jak się zregenerować?
Obniżenie nastroju – zrób nowy plan
Lęk przed utratą pracy – jak sobie z nim poradzić?
Konflikty w rodzinie – jak do nich nie dopuścić?
Kontrola – jak jej nie stracić ?
więcej