x

Czekolady Purity

Kategoria: Produkty

Czekolady Purity from Nature marki Cacao Barry

Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Foto: materiały prasowe.
Francuska marka Cacao Barry, która jest producentem wysokiej jakości czekolad dedykowanych do sektora HoReCa przedstawia serie 3 czekolad wyprodukowanych z pomocą technologii Q-Fermentation. Ciemne czekolady Inaya (65%), Ocoa (70%) i mleczna Alunga (41%) to wyjątkowe czekolady stworzone z ziaren wyselekcjonowanych w wyjątkowym procesie fermentacji, który jest zasadniczym etapem w rozwoju smaków i aromatów czekolady. Technolodzy Cacao Barry odkryli, że specyficzne enzymy naturalnie występujące na plantacjach mogą uwolnić najczystsze i jeszcze bardziej intensywne smaki w każdym z ziaren. Wydobywając te naturalne enzymy i dodając je do ziarna kakaowego, stworzono silną, jednorodną fermentację, która daje ziarno niezwykłej jakości i czystości smaku. Podkreśl smak swoich deserów wyjątkową czekoladą i zachwycaj gości intensywnością smaku.

Autor tekstu: Wojciech Piasecki
O AUTORZE
Wojciech Tomasz Piasecki
Z wykształcenia mgr inż technologii żywności i żywienia człowieka. Od 13 lat związany z branżą żywności jako technolog i dziennikarz. Specjalizuje się w analizie sensorycznej, badaniach ilościowych i jakościowych na rynku FMCG, technologii gastronomicznej oraz dietetyce sportowej. Z zamiłowania kucharz i piekarz nieustannie poszukujący nowych smaków. Promuje kuchnię zdrową i zbilansowaną. Uwielbia podróże, zarówno te miejskie, jak i z plecakiem w nieznane.

Inne kategorie

Akademia Horeca

Jak łączyć napoje i alkohole z jedzeniem?

Jako restaurator pewnie wiele razy myślałeś o zasadach łączenia potraw i napojów. Jak sprawić, aby odpowiednia selekcja napojów pasowała do menu? Co zrobić, by obsługa umiała zarekomendować odpowiedni napój 
do serwowanego posiłku?
więcej