x

Nasiona żurawiny

Kategoria: Produkty

Bösch Boden Spies, hamburski specjalista w dziedzinie składników spożywczych, prezentuje nowy produkt, który został wprowadzony tuż przed targami FIE: nasiona żurawiny od Ocean Spray.

Nasiona żurawiny. Foto: materiały prasowe.
Nasiona żurawiny. Foto: materiały prasowe.
Nasiona są wyjątkowo pożądanym składnikiem, ponieważ nie tylko nadają tekstury produktom spożywczym, ale również są źródłem cennych substancji odżywczych. Nowe nasiona żurawiny od Ocean Spray to kolejny krok w rozwoju produktu. Intensywnie czerwony kolor sprawia, że wyglądają niezwykle atrakcyjnie i przyciągną wzrok do każdego produktu z ich dodatkiem.

Czerwony kolor jest w pełni naturalny i pochodzi bezpośrednio z owocu. Nasiona są również bogatym źródłem błonnika i kwasów omega-3. Składają się w 20% z białka pochodzenia roślinnego. Dzięki temu nasiona nie tylko wizualnie przyczyniają się do poprawy produktów spożywczych, ale również wzmacniają ich właściwości odżywcze i nadają produktom chrupiącej tekstury.

Nasiona żurawiny od Ocean Spray mają wiele możliwych zastosowań – w przekąskach, wypiekach, batonikach musli i granola, posypkach do jogurtów i sałatek, mieszkankach przypraw, smoothies i napojach.

Uzyskuje się je z miąższu dojrzałych żurawin, od których są oddzielane, a następnie suszone, aż osiągną odpowiedni stopień wilgoci.

Nasiona są produktem ubocznym w procesie produkcji żurawiny. Znajdując zastosowanie nasion, Ocean Spray wykorzystuje cały owoc. To kolejny krok w kierunku wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju w przedsiębiorstwie.

Bösch Boden Spies GmbH zajmuje się importem i innowacyjnymi metodami produkcji wysokiej jakości naturalnych składników owocowych i orzechów. Firma koncentruje się na produktach o szerokim zastosowaniu. Bösch Boden Spies opracowuje innowacyjne zastosowania i koncepcje marketingowe dla swoich produktów, tworząc w ten sposób nowe rynki dla producentów i klientów z sektora przemysłu i handlu. Producenci i sprzedawcy żywności z Niemiec i z innych krajów europejskich mogą korzystać z bogatej wiedzy eksperckiej na temat składników oraz z oferty dostosowanej do ich potrzeb. W swojej działalności Bösch Boden Spies kieruje się zasadami uczciwości, transparentności i długotrwałych, partnerskich relacji.

Autor tekstu: ( red. )

Inne kategorie

Akademia Horeca

Skuteczna strategia wyceny napojów

Odpowiednia wycena napojów to jedna z najważniejszych decyzji komercyjnych w sektorze HoReCa. Jeśli poziom cen jest właściwy, sprzedaż, a nią także zyski ze sprzedaży napojów wzrosną. W przypadku gdy ceny są zbyt niskie, tracimy zysk. Jeżeli natomiast ceny są zbyt wysokie, ryzykujemy utratę klienta.
więcej